Wiercenie i cięcie w betonie Żywiec – atrakcyjny cennik


Wiercenie i cięcie betonu techniką diamentową dla klientów z Żywca

Firma Bor-Bet to specjalista w dziedzinie wiercenia i cięcia w betonie. Nasza oferta skierowana jest głównie do klientów biznesowych: firm budowlanych oraz remontowych, ale współpracujemy także z klientami indywidualnymi. Dla każdego przygotowujemy spersonalizowany cennik.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Technika diamentowa

Odwierty wykonujemy przy użyciu innowacyjnej techniki diamentowej, ograniczającej drgania – dzięki temu możemy pracować zarówno w budynkach nowych, jak i zabytkowych. Dodatkowo cięte powierzchnie są estetycznie wykończone oraz czyste. Podczas prac korzystamy tylko ze sprzętu najwyższej jakości, nabywanego od takich producentów jak Hilti czy Husqvarna. Jesteśmy w stanie wykonać odwierty o średnicy od 10 do 1300 mm.

 

Wykonujemy m.in.:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.

Dodatkowo świadczymy także usługi frezowania betonu.

 

Systemy wentylacji mechanicznej

Nasza firma specjalizuje się także w montażu systemów rekuperacji. Zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego projektu. System rekuperacji to gwarancja czystego, filtrowanego powietrza, optymalnej temperatury zarówno latem, jak i zimą oraz ograniczenia kosztów ogrzewania.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.