Wiercenie i cięcie w betonie Warszawa – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla firm i klientów z Warszawy

Firma Bor-Bet świadczy usługi z zakresu m.in cięcia betonu i wiercenia w betonie metodą diamentową. Obszar naszej działalności obejmuje województwa zachodniej Polski, przyjmujemy również zlecenia od klientów indywidualnych oraz firm z Warszawy. Współpracujemy z przedsiębiorstwami budowlanymi oraz firmami zajmującymi się przygotowywaniem instalacji. Oferta firmy obejmuje również cięcie betonu oraz projektowanie systemów rekuperacji. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie producenta Hilti. Zapewniamy klientom profesjonalne i terminowe wykonanie każdego zlecenia.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Bezinwazyjna metoda obróbki betonu

Technika diamentowa jest bardziej efektywną i precyzyjną metodą obróbki niż tradycyjne kucie w betonie. Wykonujemy nawierty oraz otwory w betonie oraz konstrukcjach żelbetonowych. Największą zaletą techniki diamentowej jest brak powstawania mikropęknięć w konstrukcji budynku. Dzięki temu technika diamentowa może być wykorzystywana zarówno w nowych, jak i zabytkowych budynkach.

Firma Bor-Bet wykonuje:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.

Świadczymy również usługi z zakresu frezowania betonu.

 

Systemy rekuperacji w domach i siedzibach firm

Zajmujemy się również opracowaniem projektów wentylacji mechanicznej. Usługa obejmuje montaż oraz uruchomienie systemu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego projektu wentylacji mechanicznej. Wszystkie projekty powstają na bazie urządzeń renomowanego producenta Aeris. System nawiewno-wywiewny odpowiada za dostarczanie świeżego powietrza do każdego pomieszczenia. Wentylacja mechaniczna może być montowana zarówno w domach oraz biurach. System rekuperacji odpowiada za utrzymanie optymalnej temperatury nie tylko latem, ale również zimą. Dzięki wykorzystaniu wentylacji mechanicznej zimą, koszty za ogrzewanie są niższe.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.