Wiercenie i cięcie w betonie Ustroń – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla klientów z Ustronia

Nasza firma specjalizuje się w zleceniach z zakresu cięcia i wiercenia w betonie z wykorzystaniem metody diamentowej. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm budowlanych i remontowych. Bor-Bet zajmuje się również projektowaniem systemów rekuperacji. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo, precyzyjne wykonanie zlecenia oraz jego terminową realizację.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Bezinwazyjna metoda diamentowa

Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach renomowanego producenta Hilti. Metoda diamentowa to bezinwazyjny sposób na wykonanie otworów o zróżnicowanej średnicy w betonie oraz konstrukcjach żelbetonowych. Dzięki wykorzystaniu techniki diamentowej jesteśmy w stanie ograniczyć mikropęknięcia, przez co nasze wiercenia nadają się również w przypadku prac przy budynkach zabytkowych.

 

Oferujemy wykonanie:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.

Zapewniamy precyzyjnie wykonanie cięć w betonie oraz świadczymy usługi z zakresu frazowania betonu.

 

Przeprowadzamy montaż systemów rekuperacji

Bor-Bet proponuje również projektowanie i montaż systemów mechanicznej wentylacji. Nasze projekty powstają w oparciu o instalacje renomowanego producenta Aeris. Przeprowadzamy instalację systemów rekuperacji w domach oraz siedzibach firm. System nawiewno-wywiewny dostarcza świeże powietrze do każdego z pomieszczeń w budynku. Dodatkowo wentylacja pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach oraz redukcję kosztów ogrzewania.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.