Usługi


NASZE SPECJALIZACJE

NASZE SPECJALIZACJE

FIRMA BOR-BET SPECJALIZUJE SIĘ W TECHNICE DIAMENTOWEJ I NIE TYLKO. NASZE SPECJALIZACJE: WIERCENIE OTWORÓW                             o śr. od 10 mm. do 1300 mm. a w razie potrzeby wykonamy otwór o średnicy. CIĘCIE BETONU                                      …

Czytaj dalej


cięcie betonu

CIĘCIE BETONU

Cięcie betonu. W naszej ofercie świadczymy usługę cięcie betonu. Wykonujemy różnego rodzaju cięcie betonu pod drzwi , okna , dylatacje , tniemy również stropy i elementy konstrukcyjne. Jesteśmy w stanie wykonać każde cięcie betonu –  ścian żelbetowych o głębokości wcięcia do 60 cm. W zależności od potrzeb możemy wykonać cięcie betonu techniką „na mokro” i na „sucho” Dzięki technice diamentowej oszczędzamy cenny czas i pieniądze….

Czytaj dalej


przewerty w skale

PRZEWIERTY W SKALE

Niedawno skończyliśmy ciekawe zlecenie. Podjęliśmy się wykonania kilkuset otworów na trudnym terenie koło Międzybrodzia Żywieckiego. Wierciliśmy otwory w skale pod konstrukcje stalowe na , której stanęła „farma solarna”


cięcie w betonie opole

OTWÓR O ŚR. 500 mm. i DŁ. 3000 mm. W PIONIE

W lipcu nasza firma dostała zlecenie od firmy : LIFTPROJEKT INŻYNIERIA DZWIGOWA na wykonanie bardzo skomplikowanego przewiertu w zabytkowej kamienicy Opola. Architekt nie zezwalał na kucie , dlatego jedynym rozwiązaniem było zastosowanie wiertnicy diamentowej. Wykonaliśmy pionowy przewiert o głębokości 300 cm. koroną diamentową o średnicy 500 mm. Jak zwykle dzięki niezawodności sprzętu,czyli wiertnicy diamentowej Hilti i bardzo dobrze wykonanej koronie diamentowej  firmy ASTAR podołaliśmy trudnemu…

Czytaj dalej


wyburzanie kucie w betonie

WYBURZANIE – KUCIE

Firma Bor-Bet zajmuje się nie tylko cięciem i wierceniem płyt żelbetowych. W ofercie mamy również prace wyburzeniowe , czy roboty rozbiórkowe. Zapraszamy do współpracy.


cięcie betonu

CIĘCIE PŁYTY ŻELBETOWEJ

  Cięcie betonu i żelbetu. Nasza firma wykonuje również cięcie płyt żelbetowych. Tniemy nacinamy i przecinamy żelbet pod żądany wymiar.      


cięcie betonu diament

CIĘCIE ŻELBETU METODĄ DIAMENTOWĄ

Wykonujemy usługę cięcia betonu. Tniemy ściany nawet grubości 100 cm. Tniemy,nacinamy i wycinamy elementy żelbetu,betonu. Na zdjęciu piła diamentowa hilti DCH 300 ręczna umożliwiająca cięcie betonu na sucho z odprowadzaniem pyłu bezpośrednio do odkurzacza.


wiercenie w betonie żelbetonie

WIERCENIE W ŻELBECIE NOCĄ

Podejmujemy się każdego zlecenia. Wiercimy w betonie o każdej porze dnia i nocy jeśli jest taka potrzeba. Wierciliśmy w żelbecie mocno zbrojonym. W 48 godzin wykonaliśmy kilkadziesiąt otworów.  


wiercenie w pustakach

WIERCENIE W PUSTAKU Z RĘKI

Wiercenie z ręki „na sucho” Wiercenie w pustaku nie koniecznie musi być wykonane „na mokro”. Stosując zestaw wiertnica hilti DD150 z odkurzaczem hilti mamy możliwość wykonać wiercenie bezpyłowo.


cięcie betonu

CIĘCIE BETONU

  Cięcie betonu często wykonujemy piłą diamentową ręczną. Ręcznie możemy wykonać również cięcie cegły ,kamienia czy pustaka. Piła ręczna diamentowa idealnie sprawdza się w cięciu konstrukcji betonowychPage 1 of 3123

Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.