Usługi


OTWÓR O ŚR. 500 mm. i DŁ. 3000 mm. W PIONIE

OTWÓR O ŚR. 500 mm. i DŁ. 3000 mm. W PIONIE

W lipcu nasza firma dostała zlecenie od firmy : LIFTPROJEKT INŻYNIERIA DZWIGOWA na wykonanie bardzo skomplikowanego przewiertu w zabytkowej kamienicy Opola. Architekt nie zezwalał na kucie , dlatego jedynym rozwiązaniem było zastosowanie wiertnicy diamentowej. Wykonaliśmy pionowy przewiert o głębokości 300 cm. koroną diamentową o średnicy 500 mm. Jak zwykle dzięki niezawodności sprzętu,czyli wiertnicy diamentowej Hilti i bardzo dobrze wykonanej koronie diamentowej  firmy ASTAR podołaliśmy trudnemu…

Czytaj dalej


WYBURZANIE – KUCIE

WYBURZANIE – KUCIE

Firma Bor-Bet zajmuje się nie tylko cięciem i wierceniem płyt żelbetowych. W ofercie mamy również prace wyburzeniowe , czy roboty rozbiórkowe. Zapraszamy do współpracy.


CIĘCIE PŁYTY ŻELBETOWEJ

CIĘCIE PŁYTY ŻELBETOWEJ

  Cięcie betonu i żelbetu. Nasza firma wykonuje również cięcie płyt żelbetowych. Tniemy nacinamy i przecinamy żelbet pod żądany wymiar.      


CIĘCIE ŻELBETU METODĄ DIAMENTOWĄ

CIĘCIE ŻELBETU METODĄ DIAMENTOWĄ

Wykonujemy usługę cięcia betonu. Tniemy ściany nawet grubości 100 cm. Tniemy,nacinamy i wycinamy elementy żelbetu,betonu. Na zdjęciu piła diamentowa hilti DCH 300 ręczna umożliwiająca cięcie betonu na sucho z odprowadzaniem pyłu bezpośrednio do odkurzacza.


DCIM100GOPRO

WIERCENIE W ŻELBECIE NOCĄ

Podejmujemy się każdego zlecenia. Wiercimy w betonie o każdej porze dnia i nocy jeśli jest taka potrzeba. Wierciliśmy w żelbecie mocno zbrojonym. W 48 godzin wykonaliśmy kilkadziesiąt otworów.  


DCIM101GOPRO

WIERCENIE W PUSTAKU Z RĘKI

Wiercenie z ręki „na sucho” Wiercenie w pustaku nie koniecznie musi być wykonane „na mokro”. Stosując zestaw wiertnica hilti DD150 z odkurzaczem hilti mamy możliwość wykonać wiercenie bezpyłowo.


CIĘCIE BETONU

CIĘCIE BETONU

  Cięcie betonu często wykonujemy piłą diamentową ręczną. Ręcznie możemy wykonać również cięcie cegły ,kamienia czy pustaka. Piła ręczna diamentowa idealnie sprawdza się w cięciu konstrukcji betonowych


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

WYCIĘCIE OTWORU NA OKNO

Wykonujemy często cięcie w betonie techniką diamentową piłami hilti. Tniemy żelbet ,beton,cegłę,pustak,kamień. Cięcie w betonie ułatwi np. wykonanie otworu na drzwi czy okno.


WIERCENIE W BETONIE

WIERCENIE W BETONIE

Najczęściej wykonywaną przez nas usługą jest wiercenie w betonie. Dzięki zastosowaniu wiertnic diamentowych hilti wykonujemy wiercenie w żelbecie,wiercenie w ceramice,wiercenie w kamieniu,wiercenie w cegle,wiercenie w pustaku. Wiercimy otwory w fundamentach , ścianach i stropach. Przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu i techniki możemy wiercić pod kątem czy w stropie od dołu. Stosując system odsysania wody możemy wykonać swoją pracę czysto. Często zdarza się że wykonujemy wiercenie „na…

Czytaj dalej


CIĘCIE BETONU

CIĘCIE BETONU

Cięcie betonu ma wiele zastosowań. Przykładowo dzięki przecinarce hilti DCH 300 bardzo często wykonujemy cięcia w betonie pod okna lub drzwi. W stropach na włazy lub schody. Cięcie betonu piłą diamentową nie jest inwazyjne dzięki temu w trakcie pracy nie naruszamy struktury materiału. Dzięki takiemu urządzeniu z łatwością wykonamy cięcie żelbetonowego balkonu i innych konstrukcji betonowych zbrojonych  o grubości do 24 cm.   ZAPRASZAMY DO…

Czytaj dalejPage 1 of 3123

Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.