Wiercenie i cięcie w betonie Tychy – atrakcyjny cennik


Wiercenia w betonie dla klientów z Tych i okolic

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu cięć oraz wierceń w betonie. Wykorzystujemy najnowszą technologię, która zapewnia wysokie bezpieczeństwo wierceń. Metoda diamentowa pozwala na bezinwazyjne wykonanie cięć oraz wierceń w różnych materiałach, w tym w betonie, cegle, kamieniu czy skale. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw budowlanych. Wykorzystywane przez nas narzędzia pozwalają na przygotowanie nawiertów o średnicy od 10 do 1300mm.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Technika diamentowa – nowoczesne rozwiązanie w zakresie frezowania i kucia betonu

Nasza firma wykorzystuje innowacyjną technologię wierceń. Metoda diamentowa od lat cieszy się wzrastającą popularnością na rynku budowlanym. Pozwala ograniczyć wpływ drgań na budynek, dzięki czemu znajduje zastosowanie przy wierceniach w obiektach zabytkowych. Dodatkowo wykonujemy także wiercenia dla domów jednorodzinnych, a także budynków komercyjnych.

 

Nasza firma zajmuje się wierceniem w:

  • ścianach,
  • stropach,
  • posadzkach,
  • sufitach,
  • fundamentach,
  • studzienkach i kanałach,
  • ceramice.

Przyjmujemy również zlecenia z zakresu frezowania betonu.

 

Systemy wentylacyjne

Nasza działalność obejmuje projektowanie i montaż wentylacji mechanicznej. Zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru najlepszego dla Państwa rekuperatora oraz dodatkowych urządzeń wentylacyjnych. Prowadzimy montaż i serwis naszych systemów wentylacyjnych. Zaletą stosowania systemów rekuperacji jest m.in. dostarczenie świeżego powietrza do każdego pomieszczenia, dbanie o optymalną temperaturę oraz redukcję kosztów ogrzewania.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.