Wiercenie i cięcie w betonie Tarnów – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla klientów z Tarnowa.

Nasza firma świadczy usługi z zakresu cięcia i wiercenia w betonie za pomocą techniki diamentowej. Nasza oferta kierowana jest głównie do klientów indywidualnych, firm remontowych oraz przedsiębiorstw budowlanych. Dodatkowo firma Bor-Bet zajmuje się montażem instalacji wentylacyjnych na terenie południowej Polski. Nasze systemy wentylacyjne projektowane są indywidulanie na potrzeby każdego klienta. Świadczymy także profesjonalne doradztwo w zakresie systemów rekuperacji.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Nowoczesna metoda diamentowa

Bor-Bet wykonuje zlecenia przy pomocy najwyższej jakości urządzeń renomowanego producenta Hilti. Metoda diamentowa jest sposobem na bezinwazyjne wykonanie otworów o średnicy od 10mm do 1300mm w konstrukcjach betonowych i żelbetonowych. Nasza technika w porównaniu do tradycyjnego kucia nie powoduje mikrouszkodzeń, może być więc wykorzystywana nawet przy remontach zabytkowych kamienic.

 

Oferujemy wykonanie:

  • otworów w stropach,
  • otworów w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewiertów w ścianach i stropach pod instalację.

Zapewniamy także usługi z zakresu frazowania betonu i przeprowadzamy montaż systemów rekuperacji.

Firma Bor-Net specjalizuje się również w projektowaniu oraz montażu wentylacji mechanicznej. Nasze projekty powstają przy pomocy renomowanego producenta urządzeń wentylacyjnych – Aeris. Przeprowadzamy instalację systemów rekuperacji w domach oraz siedzibach firm.

 

Zalety instalacji wentylacji mechanicznej:

  • redukcja wydatków na ogrzewanie,
  • stały przepływ świeżego powietrza przez cały budynek,
  • optymalizacja temperatury do wartości preferowanych przez pracowników.Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.