Wiercenie i cięcie w betonie Szczyrk – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla firm i klientów ze Szczyrku

Firma Bor-Bet zajmuje się świadczeniem usług z zakresu wiercenia i cięcia betonu. Do naszych prac wykorzystujemy innowacyjną metodę diamentową. Nasza oferta skierowana jest głównie do klientów biznesowych: firm budowlanych oraz remontowych. Wykonujemy wiercenia, cięcia oraz frezowanie betonu. Przygotowujemy także projekty systemów rekuperacji. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość usług, a także terminowość realizacji zlecenia.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Nowoczesna metoda wierceń – technika diamentowa

Za pomocą metody diamentowej jesteśmy w stanie wykonać nawierty o średnicy od 10mm do 1300mm. Nasza metoda zapewnia ograniczenie drgań, a dzięki temu – mikropęknięć w konstrukcjach betonowych i żelbetonowych. Dodatkowo technika diamentowa znajduje zastosowanie przy renowacji budynków zabytkowych.

 

Dla naszych klientów wykonujemy:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.
  • usługi frezowania betonu,
  • instalacje wentylacji.

 

Systemy wentylacji mechanicznej.

Systemy wentylacji mechanicznej zapewniają: odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, ograniczenie kosztów ogrzewania, a także stały dostęp do świeżego powietrza w budynku. Firma Bor-Bet zajmuje się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem naszych instalacji opartych na najnowszych urządzeniach producenta Aeris. Nasze systemy mogą zostać wykorzystane w biurowcach, a także w budynkach mieszkalnych.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.