Wiercenie i cięcie w betonie Rzeszów – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla firm i klientów z Rzeszowa

Nasza firma świadczy usługi z zakresu wiercenia i cięcia betonu. Wykorzystujemy nowoczesną metodę diamentową. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidulanych, jak i firm budowlanych i remontowych. Wykonujemy wiercenia, cięcia oraz frezowanie betonu. Przygotowujemy także projekty systemów rekuperacji. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość usług, a także terminowość realizacji zlecenia.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Nowoczesna metoda wierceń – technika diamentowa

Innowacyjna metoda diamentowa pozwala na dokładne wykonanie nawiertów o średnicy od 10mm do 1300mm w zależności od potrzeb naszych klientów. Nasza metoda zapewnia ograniczenie powstawania mikropęknięć w budynkach. Technika diamentowa pozwala na prace przy konstrukcjach betonowych i żelbetonowych. Może zostać także wykorzystana do prac przy budynkach zabytkowych.

 

Dla naszych klientów wykonujemy:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację,
  • instalacje wentylacji.

Oferujemy również usługi frezowania betonu.

 

Systemy wentylacji

System rekuperacji to innowacyjna metoda wentylacji. Wykorzystywana zarówno w domach jednorodzinnych, jak i biurowcach. Nasze systemy wentylacyjne zapewniają dopływ świeżego powietrza, ograniczenie kosztów ogrzewania w sezonie zimowym oraz optymalizację temperatury w pomieszczeniach. Zajmujemy się również serwisowaniem naszych systemów rekuperacji.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.