Wiercenie i cięcie w betonie Rybnik – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla klientów z Rybnika

Nasza firma specjalizuje się w cięciu i wierceniu w betonie oraz wykonywaniu otworów za pomocą techniki diamentowej. Nasze usługi kierowane są do klientów indywidualnych, małych przedsiębiorstw oraz firm remontowych. Jednocześnie gwarantujemy terminową realizację usług oraz precyzyjne wykonanie zlecenia. Dodatkowo nasz firma posiada sprzęt, za pomocą którego frezowanie betonu jest całkowicie bezpieczne przy maksymalnym ograniczeniu szkód mechanicznych.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Nowoczesna metoda i wysokiej jakości sprzęt

Metoda diamentowa pozwala na precyzyjne i szybkie wykonanie otworów o średnicy od 10 do 1300mm. Dzięki wykorzystywaniu innowacyjnych wierteł, technika za pomocą której, wykonujemy otwory jest całkowicie bezpieczna i może zostać wykorzystana nawet do prac remontowych przy budynkach zabytkowych. Metodę można również wykorzystać do konstrukcji żelbetonowych. Pracujemy na narzędziach wiodącego producenta na rynku – Hilti.

 

W ramach świadczonych usług, wykonujemy:

  • otwory w stropach na schody,
  • otwory w ścianach na drzwi,
  • otwory w ścianach na okna,
  • przewierty w ścianach na instalację.

 

Mechaniczne systemy wentylacji powietrza

Firma Bor-Bet specjalizuje się w opracowywaniu projektów, montowaniu oraz serwisowaniu wentylacji mechanicznej. Nasze rozwiązania wentylacyjne opierają się o markę wiodącego producenta systemów wentylacyjnych Aeris. Nasza oferta obejmuje także doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rekuperatora. Zaletą stosowania mechanicznej wentylacji jest dostarczenie świeżego powietrza do każdego pomieszczenia w domu lub biurze. Systemy rekuperacji pozwalają na zachowanie optymalnej temperatury zarówno w lecie, jak i zimie. Korzystanie z wentylacji mechanicznej w czasie zimy pozwala zredukować koszty ogrzewania.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.