Wiercenie i cięcie w betonie Ruda Śląska – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla klientów z Rudy Śląskiej

Firma Bor-Bet wykonuje wiercenia i cięcia w betonie za pomocą nowoczesnej technologii diamentowej. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych, firm remontowych oraz przedsiębiorstw budowlanych. Nasze usługi to gwarancja terminowości oraz najwyższej jakości wykonania. Sprzęt wykorzystywany przez naszą firmę pozwala na bezpieczne frezowanie betonu, jednocześnie minimalizując szkody mechaniczne.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Nowoczesna metoda i wysokiej jakości sprzęt.

Wykorzystywana przez nas metoda diamentowa cieszy się rosnącą popularnością i powoli wypiera tradycyjne kucie oraz cięcie betonu. Dzięki najnowszej technologii zapewniamy precyzyjną i szybką usługę wykonywania otworów o średnicy od 10 do 1300mm. Dodatkowo nasza metoda jest w pełni bezpieczna dla budynku, nie powoduje mikropęknięć. Dzięki czemu można ją wykorzystać przy pracach remontowych dla obiektów zabytkowych. Metodę można również stosować w przypadku konstrukcji żelbetonowych. Pracujemy na narzędziach wiodącego producenta Hilti.

 

W ramach świadczonych usług, wykonujemy:

  • otwory w stropach na schody,
  • otwory w ścianach na drzwi,
  • otwory w ścianach na okna,
  • przewierty w ścianach na instalację.

 

Rekuperacja powietrza – zalety systemu

Nasza firma specjalizuje się w projektach oraz montażu wentylacji mechanicznej. Sprzęt wykorzystywany do naszych systemów wentylacyjnych pochodzi od renomowanego producenta Aeris. Dodatkowo oferujemy serwis urządzeń wentylacyjnych oraz doradztwo w zakresie doboru najlepszego rekuperatora.

 

Zalety stosowania wentylacji mechanicznej:

  • dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach,
  • ograniczenie kosztów ogrzewania i klimatyzacji,
  • optymalna temperatury pracy oraz wypoczynku.Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.