Rekuperacja powietrza


Projektowanie i montaż systemów rekuperacji

Nasza firma specjalizuje się w montażu systemów rekuperacji. Dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców przygotowujemy indywidualne projekty wentylacji mechanicznej, dostosowane do potrzeb klienta i wielkości pomieszczeń. Przeprowadzamy montaż wentylacji mechanicznych w domach oraz biurach. Wykorzystujemy wysokiej jakości rozwiązania producenta Aeris. W ramach świadczonych usług, prowadzimy serwisowanie wentylacji z odzyskiem ciepła.

Zalety systemów wentylacji mechanicznej

Instalacje wentylacji mechanicznych są wyposażone w funkcjonalne kanały wentylacyjne nawiewno-wywiewne, które odpowiadają za odprowadzanie świeżego powietrza do każdego pomieszczenia. Ten rodzaj wentylacji pozwala nie tylko na ochłodzenie powietrze w czasie lata, ale również na redukcję kosztów ogrzewania, dzięki systemowi odzyskiwania ciepła. Przeprowadzamy montaż wentylacji z odzyskiem ciepła w domach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz siedzibach firm. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru centrali wentylacyjnej (rekuperatora) oraz wymienników ciepła. Wentylacja domu pozwala na zachowanie optymalnej temperatury we wszystkich pomieszczeniach.

Montaż i serwis wentylacji mechanicznej

W ramach świadczonych usług przeprowadzamy montaż oraz uruchomienie systemu wentylacyjnego. Zajmujemy się serwisowaniem systemów rekuperacji. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny cennik za przygotowanie projektu.

Oferujemy:

  • doradztwo,
  • montaż systemów wentylacji,
  • serwis urządzeń wentylacji mechanicznej,
  • sprzedaż urządzeń i centrali – rekuperatorów wiodącego producenta.

Maj

17

2016
A conceptual image of a modern cottage with furniture, three-dimensional models

WENTYLACJA MECHANICZNA

ZAPROJEKTUJEMY DLA CIEBIE ENERGOOSZCZĘDNY SYSTEM WENTYLACJI MECHANICZNEJ. WENTYLACJA MECHANICZNA Wentylacja mechaniczna to indywidualnie przygotowany projekt…

Czytaj dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.