Wiercenie i cięcie w betonie Oświęcim – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla klientów z Oświęcimia

Firma Bor-Bet oferuje swoim klientom innowacyjną usługę cięcia i wiercenia w betonie techniką diamentową. Wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych, średnich i dużych firm, fabryk, warsztatów czy firm instalatorskich. Korzystamy tylko i wyłącznie z wysokiej klasy sprzętu od producentów takich jak Hilti czy Husqvarna. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, dbając o terminowość i solidność wykonania.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Zalety techniki diamentowej

Technika diamentowa łączy w sobie wygodę (jest cicha, nie pozostawia pyłu i kurzu) oraz innowację – ogranicza drgania, dzięki czemu nie powoduje powstawania mikropęknięć. Sprawia to, że można jej używać nie tylko w nowych budynkach, ale również w kamienicach, domach jednorodzinnych czy budynkach zabytkowych. Metoda ta pozwala na wykonanie odwiertów o średnicy od 10 do 1300 mm, ale na specjalne zamówienie, dzięki odpowiednio dobranej technice wiercenia, wykonujemy także większe otwory.

 

Firma Bor-Bet wykonuje:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.

Świadczymy również usługi z zakresu frezowania betonu.

 

Rekuperacja powietrza

W ramach świadczonych usług przygotowujemy również indywidualne projekty wentylacji mechanicznej, dostosowane do potrzeb klienta i wielkości pomieszczeń. Oferujemy doradztwo w zakresie wyboru projektu, montaż systemów wentylacji oraz serwis. Wszystkie projekty są opracowywane z wykorzystaniem rozwiązań producenta Aeris. Rekuperacja powietrza to zapewnia ograniczenie kosztów ogrzewania i optymalną temperaturę pracy.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.