Wiercenie i cięcie w betonie Opole – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla firm i klientów z Opola

Firma Bor-Bet specjalizuje się w wierceniu w betonie i cięciu betonu metodą diamentową. Obszar naszej działalności obejmuje obszar południowej Polski, m.in. Opole. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm zajmujących się przygotowaniem instalacji oraz średnich i dużych przedsiębiorców budowlanych. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie producenta Hilti. Oferta obejmuje również przygotowanie projektów systemów rekuperacji. Zapewniamy naszym klientom i współpracującym z nami firmami terminową realizację każdego zlecenia na najwyższym poziomie.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Nowoczesna metoda diamentowa pozwala na wykonanie precyzyjnych nawiertów, otworów i cięć w betonie o zróżnicowanej średnicy bez obciążenia konstrukcji. Tradycyjne kucie w betonie może doprowadzić do powstania mikropęknięć, które mogą prowadzić do pojawienia większych uszkodzeń w konstrukcji budynku. Technika diamentowa jest precyzyjną i nieinwazyjną metodą, która gwarantuje najwyższą jakość.

 

Dla naszych klientów wykonujemy:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.

Oferujemy również usługi frezowania betonu.

 

Wentylacja mechaniczna – odpowiednia przez cały rok

Systemy rekuperacji to nowoczesna metoda wentylacji, która może być wykorzystywana w domach oraz biurach. Wentylacja mechaniczna jest wyposażona w system nawiewno-wywiewny, który odpowiada za doprowadzenie świeżego powietrza do każdego z pomieszczeń w budynku. Kolejną zaletą systemów rekuperacji jest możliwość utrzymania optymalnej temperatury w domu lub biurze w czasie lata oraz zimy. Dzięki temu, montaż wentylacji mechanicznej przekłada się na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem. Usługa naszej firmy obejmuje przygotowanie projektu, montaż oraz uruchomienie. Przeprowadzamy również serwisowanie systemów rekuperacji.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.