Wiercenie i cięcie w betonie Lublin – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla firm i klientów z Lublina

Dla firm oraz klientów indywidualnych świadczymy usługi z zakresu wiercenia w betonie i cięcia betonu metodą diamentową. Obszar działalności naszej firmy obejmuje teren południowej Polski, m.in. Lublin. Wykonujemy zlecenia dla firm zajmujących się projektowaniem instalacji oraz średnich i dużych przedsiębiorców budowlanych. Firma Bor-Bet świadczy również usługi z zakresu projektowania i instalacji systemów wentylacji mechanicznej w domach oraz siedzibach firm. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz terminową realizację każdego zlecenia.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Wykonujemy nawierty techniką diamentową

Bezinwazyjna technika diamentowa jest alternatywą dla tradycyjnego kucia w betonie. Wykorzystanie tej metody gwarantuje precyzyjne wykonanie otworów i nawiertów w betonie oraz konstrukcjach żelbetonowych. Wykonujemy cięcie w betonie metodą diamentową zarówno w nowych domach jednorodzinnych, jak i budynkach zabytkowych. Wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt wiodącego producenta Hilti. Technika diamentowa w porównaniu do tradycyjnych metod kucia w betonie nie powoduje powstania mikropęknięć w konstrukcji budynku.

 

Zakres naszej działalności obejmuje:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.

 

Projektowanie i montaż systemów rekuperacji

Nasza firma zajmuje się również przygotowaniem systemów rekuperacji. Wszystkie projekty powstają w oparciu o wysokiej jakości urządzenia renomowanego producenta Aeris. Wentylacja mechaniczna jest wyposażona w system nawiewno-wywiewny, który odpowiada doprowadzanie świeżego powietrza do każdego z pomieszczeń. Systemy rekuperacji mogą być wykorzystywane zarówno w domach oraz biurach. Oprócz doprowadzania świeżego powietrza, system pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury w ciągu lata i zimy. Dzięki temu, wentylacja mechaniczna wpływa na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Usługa firmy Bor-Ber obejmuje przygotowanie odpowiedniego projektu, montaż oraz uruchomienie. Zajmujemy się również serwisowaniem systemów wentylacji mechanicznej.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.