Wiercenie i cięcie w betonie Łódź – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla klientów z Łodzi

Obszar działalności Bor-Bet obejmuje wybrane miasta południowej Polski, m.in. Łódź. Nasza firma specjalizuje się w cięciu betonu, wierceniu w betonie i wykonywaniu otworów techniką diamentową. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm remontowych, dużych przedsiębiorców budowlanych oraz firm zajmujących się przygotowywaniem instalacji. Gwarantujemy terminową realizację oraz precyzyjne wykonanie każdego zlecenia. Specjalizujemy się również w frazowaniu betonu oraz opracowywaniu i montażu systemów rekuperacji dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Wykorzystujemy skuteczną metodę i wysokiej jakości sprzęt

Metoda diamentowa cieszy się rosnącą popularnością i coraz częściej jest wykorzystywana zamiast tradycyjnego kucia betonu oraz cięcia betonu. Dzięki tej technice, można w precyzyjny i szybki sposób wykonać otwory o zróżnicowanej średnicy, od 10 do 1300 mm. Wiercenie w betonie metodą diamentową jest w pełni bezpieczna na konstrukcji budynku, nie powoduje powstania mikropęknięć. Dzięki temu, wiercenie można wykonywać nawet w konstrukcjach zabytkowych oraz w kamienicach. Metodę można również wykorzystać do konstrukcji żelbetonowych. Pracujemy na narzędziach wiodącego producenta Hilti.

 

W ramach świadczonych usług, wykonujemy:

  • otwory w stropach na schody,
  • otwory w ścianach na drzwi,
  • otwory w ścianach na okna,
  • przewierty w ścianach na instalację.

 

Rekuperacja powietrza – zalety systemu

Firma Bor-Bet specjalizuje się również w opracowywaniu projektów, montażu oraz serwisowaniu wentylacji mechanicznych. Wykorzystujemy rozwiązania wiodącego producenta Aeris. Oferujemy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rekuperatora. Wentylacja mechaniczna wyposażona w systemy nawiewno-wywiewne doprowadza świeże powietrze do każdego pomieszczenia w domu lub biurze. Systemy rekuperacji pozwalają na zachowanie optymalnej temperatury w czasie lata. Korzystanie z wentylacji mechanicznej w czasie zimy pozwala zredukować koszty za ogrzewanie.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.