Wiercenie i cięcie w betonie Kęty – atrakcyjny cennik


Wiercenie i cięcie w betonie dla klientów z Kęt

Firma Bor-Bet to specjalista w dziedzinie wiercenia i cięcia w betonie techniką diamentową. Oferujemy swoje usługi zarówno klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Obszar naszego działania to między innymi Kęty i okoliczne miejscowości. Zapewniamy terminowość i wysoką jakość realizowanych usług – korzystamy tylko ze sprzętu najwyższej klasy, między innymi od takich producentów jak Husqvarna czy Hilti.

 

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

 

Technika diamentowa i jej zalety

Główną zaletą techniki diamentowej jest jej bezinwazyjność. Ograniczenie drgań, a co za tym idzie – mikropęknieć w strukturze budynku, pozwala na prowadzenie prac zarówno w konstrukcjach nowych, jak i zabytkowych, a także w blokach czy domach jednorodzinnych. Możliwe jest również wykonywanie odwiertów o zróżnicowanej wielkości (od 10 do 1300 mm) w różnych materiałach posiadających dowolną grubość.

Stosowanie techniki diamentowej gwarantuje również, że cięte powierzchnie będą wyglądać estetycznie, a także będą czyste – cięcie w ten sposób nie tworzy bowiem pyłu ani kurzu.

 

Firma Bor-Bet oferuje między innymi:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.
  • usługi frezowania betonu,
  • instalację wentylacji.

 

Systemy rekuperacji powietrza

W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto montaż systemów wentylacji mechanicznej (tzw. rekuperacji). Tego typu usługa to gwarancja czystego, filtrowanego powietrza, ograniczenia kosztów ogrzewania oraz zapewnienia optymalnej temperatury w całym budynku o każdej porze roku.

Bor-Bet zapewnia profesjonalne doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego projektu, montaż oraz serwis. Wszystkie nasze projekty opracowywane są z wykorzystaniem rozwiązań oferowanych przez producenta Aeris.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.