Wiercenie i cięcie w betonie Katowice – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla firm i klientów z Katowic

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu cięcia betonu i wiercenia w betonie za pomocą metody diamentowej. Obszar naszej działalności obejmuje województwo śląskie. Przyjmuje zlecenia od klientów indywidualnych, firm remontowych oraz przedsiębiorstw budowlanych. Nasza firma współpracuje z wykonawcami instalacji. Dodatkowo zajmujemy się także projektowaniem systemów rekuperacji. Nasze usługi wykonujemy w oparciu o wysokiej jakości sprzęt producenta Hilti. Zapewniamy profesjonalne i terminowe wykonanie zlecenia.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Bezinwazyjna metoda obróbki betonu

Technika stosowana przez naszą firmę jest znacznie bardziej efektywną i precyzyjną metodą wierceń niż tradycyjne kucie w betonie. Metoda diamentowa pozwala na wykonanie otworów o średnicy od 10mm do 1300mm bez naruszania konstrukcji. Dodatkowo minimalizujemy wpływ drgań, dzięki czemu w budynku nie powstają mikropęknięcia. Technika diamentowa może zostać wykorzystana przy pracach remontowych w budynkach zabytkowych.

 

Wykonujemy otwory:

  • w stropach,
  • w drzwiach,
  • w oknach,
  • pod instalacje elektryczne.

Świadczymy także usługi z zakresu frezowania betonu.

 

Systemy rekuperacji w domach i siedzibach firm

Nasza firma zajmuje się również projektowaniem i montowaniem systemów wentylacji mechanicznej. Dodatkowo zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru i montażu odpowiedniego rekuperatora. Instalowane systemy oparte są na urządzeniach wiodącej firmy na polskim rynku – Aeris. Dzięki odpowiedniemu systemowi wentylacji budynek posiada dostęp do świeżego powietrza. Wentylacja pozwala także utrzymać odpowiednią temperaturę dla pracy i wypoczynku.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.