Wiercenie i cięcie w betonie Jaworzno – atrakcyjny cennik


Wiercenia w betonie dla klientów z Jaworzna i okolic

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie wierceń oraz frezowania betonu. Nasza firma dysponuje nowoczesną metodą kucia betonu. Zapewniamy optymalne bezpieczeństwo oraz wysoką jakość naszych usług, opartą o najnowszy sprzęt producenta Hilti. Metoda diamentowa, którą wykorzystujemy do wierceń, pozwala na wykonanie cięć w różnych materiałach, ograniczając mikropęknięcia w konstrukcjach betonowych i żelbetonowych. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw budowlanych, a także do małych firm.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Metoda diamentowa

Metoda diamentowa od wielu lat zyskuje co raz większą popularność na rynku budowlanym. Za pomocą odpowiedniej techniki znacząco redukujemy wpływ drgań na obiekty budowlane. Nasze wiercenia wykorzystywane są przy pracach z obiektami zabytkowymi, które wymagają niezwykłej ostrożności prac.

 

Firma Bor-Bet wykonuje:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.

Świadczymy również usługi z zakresu frezowania betonu.

 

Nowoczesna wentylacja zalety

W ofercie Bor-Bet znajduje się także projektowanie oraz montaż systemów wentylacji mechanicznej. Zapewniamy szerokie doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego systemu wentylacji dla Państwa budynku. Oprócz montażu zajmujemy się także serwisowaniem naszych systemów. Do najważniejszych zalet stosowania wentylacji mechanicznej należą: ograniczenie kosztów ogrzewania, nawiew świeżego powietrza oraz zapewnienie optymalnej temperatury pracy.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.