Wiercenie i cięcie w betonie Gliwice – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla firm i klientów z Gliwic

Dla firm oraz klientów indywidualnych z Gliwic oraz okolic, przygotowaliśmy ofertę wierceń oraz cieć w betonie z wykorzystaniem nowoczesnej metody diamentowej. Wykonujemy także zlecenia dla przedsiębiorstw zajmujących się projektowaniem instalacji wentylacyjnych. Nasze usługi wykonywane są w oparciu o innowacyjną technikę wierceń, dzięki czemu nasze urządzenia mogą zostać wykorzystane do pracy w budynkach zabytkowych.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Wykonujemy nawierty techniką diamentową

Metoda diamentowa jest alternatywą dla tradycyjnego kucia w betonie. Wykorzystanie techniki diamentowej pozwala na dokładne wykonanie otworów w konstrukcjach żelbetonowych bez ryzyka powstania mikropęknięć. Dodatkowo wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt Hilti.

 

Zakres naszej działalności obejmuje wiercenia w:

  • ścianach,
  • stropach,
  • posadzkach,
  • sufitach,
  • fundamentach,
  • studzienkach i kanałach,
  • ceramice.

Przyjmujemy również zlecenia z zakresu frezowania betonu.

 

Systemy wentylacyjne

Firma Bor-Bet specjalizuje się również w przygotowaniu systemów rekuperacji. Nasze projekty oparte są na urządzeniach renomowanego producenta Aeris. Wentylacja mechaniczna odpowiada za dostarczane świeżego powietrza, regulację temperatury w pomieszczeniu, a także przyczynia się do redukcji kosztów ogrzewania w okresie zimowym. Systemy rekuperacji znajdują zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, kamienicach, jak i obiektach komercyjnych. Usługa firmy Bor-Bet obejmuje przygotowanie odpowiedniego projektu, montaż oraz uruchomienie systemu. Zajmujemy się również serwisowaniem wentylacji mechanicznej.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.