Wiercenie i cięcie w betonie Dąbrowa Górnicza – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla firm i klientów z Dąbrowy Górniczej

Przedsiębiorstwo Bor-Bet specjalizuje się w wierceniu i cięciu betonu przy wykorzystaniu metody diamentowej. Nasze usługi kierujemy głównie do klientów indywidualnych, firm remontowych oraz budowlanych, a także małych i średnich firm. Nasza oferta obejmuje zarówno wiercenia, jak i frezowanie betonu, a także przygotowanie projektów systemów rekuperacji. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość usług, a także terminowość realizacji zlecenia.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Metoda diamentowa

Innowacyjna metoda diamentowa pozwala na dokładne wykonanie nawiertów o średnicy od 10mm do 1300mm w zależności od potrzeb naszych klientów. Dodatkowo technika diamentowa znacząco ogranicza drgania, dzięki czemu w budynku nie powstają mikropęknięcia. Jest to znacznie bardziej zaawansowana technologicznie metoda niż tradycyjne kucie betonu. Nasza technika może zostać wykorzystana przy remontach budynków zabytkowych.

 

Dla naszych klientów wykonujemy:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację,
  • usługi frezowania betonu,
  • instalacje wentylacji.

 

Nowoczesny system wentylacji

System rekuperacji to innowacyjna metoda wentylacji, wykorzystywana obecnie w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, a także biurowcach. Wentylacja mechaniczna wyposażona jest w system nawiewowy, który pozwala na doprowadzenia świeżego powietrza do pomieszczeń, regulowanie temperatury, oraz co ważne pozwala na redukcję kosztów poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na ogrzewanie w okresie zimowym. Usługa naszej firmy obejmuje przygotowanie projektu, montaż oraz uruchomienie całego systemu. Przeprowadzamy również serwisowanie systemów rekuperacji.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.