Wiercenie i cięcie w betonie Częstochowa – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla klientów z Częstochowy

Firma Bor-Bet świadczy usługi z zakresu cięcia betonu i wiercenia w betonie za pomocą techniki diamentowej. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorców budowlanych oraz firm remontowych. Dodatkowo zajmujemy się przygotowaniem instalacji wentylacyjnych na terenie południowej Polski. Nasze systemy wentylacyjne projektowane są indywidulanie na potrzeby każdego klienta. Świadczymy także profesjonalne doradztwo w zakresie systemów rekuperacji.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Bezinwazyjna metoda diamentowa

Nasi pracownicy wykonują zlecenia przy pomocy wysokiej klasy urządzeń renomowanego producenta Hilti. Metoda diamentowa, to sposób na bezinwazyjne wykonywanie wierceń o średnicy od 10mm do 1300mm w betonie oraz konstrukcjach żelbetowych. Nasza technika w porównaniu do tradycyjnego kucia nie powoduje mikrouszkodzeń, może być więc wykorzystywana przy remontach zabytkowych kamienic.

 

Oferujemy wykonanie:

  • otworów w stropach,
  • otworów w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewiertów w ścianach i stropach pod instalację.

Zapewniamy precyzyjnie wykonanie cięć w betonie oraz świadczymy usługi z zakresu frazowania betonu.

 

Przeprowadzamy montaż systemów rekuperacji

Firma Bor-Net specjalizuje się również w projektowaniu oraz montażu wentylacji mechanicznej. Nasze projekty powstają za wykorzystaniem urządzeń wiodącego na rynku producenta systemów wentylacyjnych Aeris. Przeprowadzamy instalację systemów rekuperacji w domach oraz siedzibach firm.

 

Zalety instalacji wentylacji mechanicznej:

  • ograniczenie wydatków na ogrzewanie,
  • ciągły przepływ świeżego powietrza przez pomieszczenia budynku,
  • regulacja temperatury zarówno w zimie, jak i lecie.Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.