Cięcie betonu cennik

 

Innowacyjna technika diamentowa

Cięcie betonu techniką diamentową zapewnia szybkie, precyzyjne i bezinwazyjne wykonanie zlecenia. Możliwe są cięcia płyt i konstrukcji betonowych wszelkiego przeznaczenia, o dowolnych gabarytach. Powierzchnie cięte są estetycznie wykończone, a otoczenie, dzięki zastosowaniu techniki cięcia bezpyłowego, jest czyste. Firma Bor-Bet, dbając o bezpieczeństwo pracy, korzysta tylko z renomowanych spalinowych i elektrycznych pił diamentowych producenta Hilti, a przed rozpoczęciem prac zabezpiecza elewację i pozostałe elementy budynku.

W zależności od potrzeb i trudności wykonywanego zlecenia stosujemy:

Atrakcyjna oferta

Oferujemy cięcie i wiercenie w betonie na dowolny wymiar. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami. Nasze usługi są konkurencyjne pod względem nie tylko ceny, ale też jakości i czasu wykonania.

Koszt usługi cięcie betonu zależny jest od takich czynników jak wielkość wykonywanych otworów, rodzaj i grubość materiału czy głębokość wiercenia. Podane ceny są jednak jedynie cenami orientacyjnymi, gdyż dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny cennik.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.