Wiercenie i cięcie w betonie Chorzów – atrakcyjny cennik


Wiercenia w betonie dla klientów z Chorzowa

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu cięcia, wiercenia oraz frezowania betonu. Za pomocą nowoczesnej metody diamentowej jesteśmy w stanie zapewnić optymalne bezpieczeństwo pracy oraz minimalizację ryzyka powstawania mikropęknięć. Metoda diamentowa pozwala na cięcie w różnych materiałach nie naruszając ich struktury. Dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonać odwiertów o średnicy od 10mm do 1300mm w konstrukcjach żelbetonowych. Nasze usługi kierowane są także do klientów poszukujących firm remontowych zajmujących się renowacją obiektów zabytkowych.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Metoda diamentowa

Metoda diamentowa pozwala na bezinwazyjne wiercenie w różnych materiałach budowlanych. Dlatego od lat zyskuje coraz większą popularność na rynku firm remontowych. Za pomocą metody diamentowej ogranicza się wpływ mikrodrgań na konstrukcję budynku. Nasze wiercenia zapewniają odpowiednią jakość oraz bezpieczeństwo przy pracach domowych lub na większą skalę np. w przypadku budynków komercyjnych.

 

Nasza firma zajmuje się wierceniem w:

  • stropach,
  • drzwiach oraz oknach,
  • ścianach.

Świadczymy również usługi z zakresu frezowania betonu.

 

Nowoczesna wentylacja i jej zalety

Specjalizujemy się także w przygotowaniu projektów mechanicznych systemów wentylacji. Nasza firma zapewnia szerokie doradztwo w doborze oraz montażu rekuperatora. Dodatkowo zapewniamy serwisowanie naszych systemów wentylacyjnych. Do głównych zalet nowoczesnego systemu wentylacyjnego należą:

 

  • dostęp do świeżego powietrza w pomieszczeniach budynku,
  • redukcja kosztów ogrzewania,
  • całodobowa regulacja temperatury.Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.