Wiercenie i cięcie w betonie Bytom – atrakcyjny cennik


Wiercenia w betonie dla klientów z Bytomia i okolic

Nasza firma specjalizuje się w usługach z zakresu cięcia oraz wiercenia w betonie. Wykorzystywana przez na technologia spełnia europejskie standardy jakości i zapewnia najwyższe bezpieczeństwo wierceń. Metoda diamentowa pozwala na wykonanie cięć w różnych materiałach, bez uszkodzenia konstrukcji. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw budowlanych, a także firm remontowych. Wykorzystywane przez nas narzędzia pozwalają na przygotowanie nawiertów o średnicy od 10mm do 1300mm.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Technika diamentowa – nowoczesne rozwiązanie w zakresie frezowania i kucia betonu

Firma Bor-Bet wykorzystuje innowacyjną technologię wierceń. Nasza metoda od lat cieszy się wzrastającą popularnością na rynku budowlanym. Jednocześnie technika diamentowa pozwala ograniczyć wpływ drgań na budynek, dzięki czemu można ją wykorzystać nawet przy renowacji obiektów zabytkowych. Wykonujemy także wiercenia dla domów jednorodzinnych i budynków komercyjnych.

 

Nasza firma zajmuje się wierceniem w:

  • ścianach,
  • stropach,
  • posadzkach,
  • sufitach,
  • fundamentach,
  • studzienkach i kanałach,
  • ceramice.

Przyjmujemy również zlecenia z zakresu frezowania betonu.

 

Systemy wentylacyjne

Firma Bor-Bet zajmuje się także projektowaniem i montażem wentylacji mechanicznej. Zapewniamy doradztwo w wyborze najlepszego rekuperatora dla Państwa systemów wentylacyjnych. Dodatkowo prowadzimy montaż i serwis naszych systemów wentylacyjnych. Zaletą stosowania urządzeń do rekuperacji jest m.in. dostarczenie świeżego powietrza do każdego pomieszczenia, dbanie o optymalną temperaturę oraz obniżenie kosztów ogrzewanie w sezonie zimowym.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.