Wiercenie i cięcie w betonie Bydgoszcz – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla firm i klientów z Bydgoszczy

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu cięcia betonu i wiercenia w betonie za pomocą metody diamentowej. Obszar naszej działalności obejmuje głównie województwo śląskie. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych, firm remontowych oraz przedsiębiorstw budowlanych. Dodatkowo współpracujemy z wykonawcami instalacji systemów rekuperacji. Nasze wiercenia przeprowadzamy z użyciem wysokiej jakości sprzętu marki Hilti.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Nowoczesna metoda obróbki betonu

Technika stosowana przez firmę Bor-Bet jest wydajniejsza i bardziej precyzyjna od tradycyjnego kucia w betonie. Za pomocą metody diamentowej można wykonać otwory o średnicy od 10 do 1300mm bez naruszeń konstrukcji żelbetonowych. Dodatkowo minimalizujemy wpływ drgań, dzięki czemu w budynku nie powstają mikropęknięcia. Technika diamentowa może zostać wykorzystana przy pracach remontowych w budynkach zabytkowych.

 

Wykonujemy otwory w:

  • stropach,
  • drzwiach,
  • oknach,
  • pod instalacje elektryczne.
  • świadczymy także usługi z zakresu frezowania betonu.

 

Instalacje wentylacyjne

Firma Bor-Bet zajmuje się również montażem systemów rekuperacji. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru i montażu odpowiedniego systemu wentylacyjnego. Nasze moduły powstają przy użyciu produktów renomowanej firmy Aeris. Dzięki odpowiedniemu systemowi wentylacji budynek posiada dostęp do świeżego powietrza. Wentylacja pozwala także utrzymać odpowiednią temperaturę oraz redukuje koszty ogrzewania w zimie.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.