SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE

BIERNE SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE

system p.poż.

Bierne systemy przeciwpożarowe – Twoją gwarancją na bezpieczeństwo!

Firma Bor-Bet ma w swojej ofercie również wykonywanie biernych systemów przeciwpożarowych , gwarantujących bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki do ewakuacji osób.

W projektowaniu systemów bazujemy tylko na produktach najwyższej jakości.

Zabezpieczamy hale, fabryki,domy handlowe,galerie jak i również obiekty prywatne.

System biernej ochrony przeciwpożarowej( Bierne systemy ppoż ) polega na blokowaniu i ograniczaniu rozprzestrzeniającego się ognia co gwarantuję minimalizację strat wynikłych z pożaru.

W trakcie rozprzestrzeniania się ognia najsłabszymi punktami budynku są przede wszystkim mechaniczne przepusty i szczeliny takie jak dylatacje. Najbardziej krytyczne są biegnące poziomo i (zwłaszcza) pionowo kable, rury wentylacyjne, rury z tworzyw sztucznych ( instalacje wodne) oraz elementy konstrukcyjne z drewna. W związku z tym bardzo ważne jest poprawne zaprojektowanie całego systemu i profesjonalne zabezpieczenie wszystkich przepustów.

W projektowaniu biernych systemów przeciwpożarowych (bierne systemy ppoż) wykorzystujemy produkty firmy hilti.Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.