Wiercenie i cięcie w betonie Bielsko-Biała – atrakcyjny cennik


Wiercenie w betonie dla klientów z Bielsko-Białej

Firma Bor-Bet przejmuje zlecenia z zakresu cięcia betonu i wiercenia w betonie z wykorzystaniem techniki diamentowej. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców budowlanych oraz firm zajmujących się przygotowywaniem instalacji z całej południowej Polski, m.in. z Bielsko-Białej. Oferta naszej firmy obejmuje również projektowanie systemów rekuperacji. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo, precyzyjne wykonanie zlecenia oraz jego terminową realizację.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Bezinwazyjna metoda diamentowa

Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach renomowanego producenta Hilti. Metoda diamentowa to bezinwazyjny sposób na wykonanie otworów o zróżnicowanej średnicy w betonie oraz konstrukcjach żelbetonowych. W porównaniu do tradycyjnego kucia betonu, technika diamentowana nie powoduje powstawania mikropęknięć w konstrukcji budynku. Dzięki temu, przyjmujemy zlecenia na wykonanie otworów i przewiertów również w budynkach zabytkowych i kamienicach.

 

Oferujemy wykonanie:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.

Zapewniamy precyzyjnie wykonanie cięć w betonie oraz świadczymy usługi z zakresu frazowania betonu.

 

Przeprowadzamy montaż systemów rekuperacji

Nasza firma specjalizuje się również w projektowaniu oraz montażu wentylacji mechanicznej. Wszystkie projekty powstają w oparciu o urządzenia renomowanego producenta Aeris. Przeprowadzamy instalację systemów rekuperacji w domach oraz siedzibach firm. System nawiewno-wywiewny dostarcza świeże powietrze do każdego z pomieszczeń w budynku. Wentylacja mechaniczna umożliwia również utrzymanie optymalnej temperatury zarówno w zimę jak latem. Dzięki temu, systemy rekuperacji mają bezpośredni wpływ na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem. Oferujemy również wykonywanie serwisowanie systemów rekuperacji.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.