Wiercenie i cięcie w betonie Bielsko-Biała


Wiercenie w betonie dla klientów z Bielsko-Białej

Firma Bor-Bet przejmuje zlecenia z zakresu cięcia betonu i wiercenia w betonie z wykorzystaniem techniki diamentowej. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców budowlanych oraz firm zajmujących się przygotowywaniem instalacji z całej południowej Polski, m.in. z Bielsko-Białej. Oferta naszej firmy obejmuje również projektowanie systemów rekuperacji. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo, precyzyjne wykonanie zlecenia oraz jego terminową realizację.

 

Bezinwazyjna metoda diamentowa

Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach renomowanego producenta Hilti. Metoda diamentowa to bezinwazyjny sposób na wykonanie otworów o zróżnicowanej średnicy w betonie oraz konstrukcjach żelbetonowych. W porównaniu do tradycyjnego kucia betonu, technika diamentowana nie powoduje powstawania mikropęknięć w konstrukcji budynku. Dzięki temu, przyjmujemy zlecenia na wykonanie otworów i przewiertów również w budynkach zabytkowych i kamienicach.

 

Oferujemy wykonanie:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.

Zapewniamy precyzyjnie wykonanie cięć w betonie oraz świadczymy usługi z zakresu frazowania betonu.

 

Przeprowadzamy montaż systemów rekuperacji

Nasza firma specjalizuje się również w projektowaniu oraz montażu wentylacji mechanicznej. Wszystkie projekty powstają w oparciu o urządzenia renomowanego producenta Aeris. Przeprowadzamy instalację systemów rekuperacji w domach oraz siedzibach firm. System nawiewno-wywiewny dostarcza świeże powietrze do każdego z pomieszczeń w budynku. Wentylacja mechaniczna umożliwia również utrzymanie optymalnej temperatury zarówno w zimę jak latem. Dzięki temu, systemy rekuperacji mają bezpośredni wpływ na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem. Oferujemy również wykonywanie serwisowanie systemów rekuperacji.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.