Wiercenie i cięcie w betonie Białystok – atrakcyjny cennik


Wiercenie i cięcie w betonie dla firm i klientów indywidualnych z Białegostoku

Firma Bor-Bet świadczy usługi z zakresu m.in cięcia betonu i wiercenia w betonie techniką diamentową. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i ze średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu od producentów takich jak Husqvarna i Hilti. Dbamy o terminowość i profesjonalne wykonanie każdego zlecenia.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas +48 608 407 011 lub wyślij zapytanie

Nowoczesne, sprawdzone metody

Technika diamentowa, którą stosujemy w swojej pracy, od lat cieszy się rosnącą popularnością ze względu na swoją bezinwazyjność. Ogranicza ona niekorzystne drgania, a dzięki temu – mikropęknięcia w konstrukcjach betonowych i żelbetonowych. Sprawia to, że możemy pracować zarówno w nowoczesnych, jak i zabytkowych budynkach, wykonując odwierty o bardzo zróżnicowanym rozmiarze, w różnych materiałach o dowolnej grubości.

 

Wykonujemy między innymi:

  • otwory w stropach,
  • otwory w ścianach na drzwi oraz okna,
  • przewierty w ścianach i stropach pod instalację.
  • usługi frezowania betonu,
  • instalacje wentylacji.

 

Montaż systemów rekuperacji

W naszej ofercie znajduje się także projektowanie oraz montaż systemów wentylacji mechanicznej. Takie systemy zapewniają nie tylko odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, ale również ograniczenie kosztów ogrzewania, a także stały dostęp do świeżego powietrza w całym budynku. Systemy rekuperacji mogą być montowane w domach i biurach. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego projektu.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach funkcjonalnych oraz pozwala na dostosowanie serwisu do indywidualnych potrzeb.